Auto Złom Zwoleń

Skup Aut Zwoleń

Skup pojazdów Zwoleń

Chcesz szybko i wygodnie sprzedać pojazd nie tracąc czasu na szukanie jego nabywcy – zgłoś się do nas. Prowadzimy skup pojazdów – przyjmujemy pojazdy bezwypadkowe, sprawne technicznie jak i wypadkowe, rozbite, bez ważnego przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. Działamy na terenie Zwolenia i jego okolic. Możesz liczyć na nie zobowiązującą wycenę i szybkie oględziny pojazdu wykonane przez naszego specjalistę. Odbierzemy auto i załatwimy formalności na miejscu. Wypłacamy gotówkę od ręki i wystawiamy dokumenty konieczne do wyrejestrowania pojazdu.

Kasacja i złomowanie pojazdów Zwoleń

Zastanawiasz się co zrobić z pojazdem, który uległ kolizji lub wypadkowi a jego naprawa jest ekonomicznie nieopłacalna? Martwisz się, że musisz ponosić koszty ubezpieczenia OC, a twój pojazd stoi nieużywany, bo jest bardzo stary, wykazuje wysokie zużycie podzespołów i nie przejdzie badania technicznego? Dla nas to nie problem – przekaż nam swoje auto do kasacji i złomowania. Umówimy się na odbiór auta naszym transportem, zapłacimy gotówkę od ręki i wydamy dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.

SKUP AUT – Zwoleń i okolice

Sprzedaj auto na złom lub do kasacji – krok po kroku.

Image

Zadzwoń do nas lub napisz

Posiadasz uszkodzony pojazd przeznaczony na sprzedaż bądź stare auto którego chcesz się pozbyć – zadzwoń do nas na numer telefonu 691-050-555, wyślij wiadomość na podany adres e-mail: kontakt@autoborowiecki.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. My przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę skupu pojazdu w Zwoleniu i okolicy z możliwością zapłaty gotówką od ręki.

Image

Wycena i skup auta - Zwoleń, okolice

W celu wyceny auta przygotuj podstawowe informacje o aucie, takie jak marka, model, rocznik, przebieg i stan techniczny. Nasz specjalista oszacuje wstępną wartość pojazdu, a jeśli oferta skupu będzie satysfakcjonująca, możemy umówić się na wizytę w celu oględzin i określenia jego dokładnej wartości. W celu dokonania transakcji przygotujemy umowę kupna-sprzedaży, a za pojazd zapłacimy gotówką. Oferujemy swoje usługi na terenie miasta Zwoleń i okolic Zwolenia.

Image

Dokumentacja

Przy skupie auta nasi specjaliści przygotują dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta: umowę kupna-sprzedaży bądź zaświadczenie o demontażu pojazdu. Działamy w sposób legalny, posiadamy odpowiednie pozwolenia do wystawienia zaświadczeń o demontażu pojazdu.

Image

Skup aut Zwoleń - Dojazd

Skup i kasacja pojazdów – obszar działania

Skup aut Zwoleń - Kontakt

Autoborowiecki to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w auto kasacji, złomowaniu pojazdów, holowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Oferujemy takie usługi jak: auto złom, skup aut, pojazdów, kasacja pojazdów, autoholowanie, demontaż samochodów, pojazdów, skup maszyn rolniczych. Usługi świadczymy w regionie mazowieckim, głównie na terenie miast:

Zwoleń, Wolanów, Szydłowiec, Białobrzegi, Przysucha, Radom, Nowe Miasto nad Pilicą, Orońsko, Przytyk, Potworów, Opoczno i okolice. Zapraszamy. Jeśli chcesz oddać nam auto na skup, wycenimy, przyjedziemy odbierzemy za gotówkę i przeprowadzimy profesjonalny demontaż pojazdu. Napisz lub zadzwoń do nas.