Szydłowiec

Skup Aut Szydłowiec

Skup pojazdów Szydłowiec

Martwisz się, że samodzielna sprzedaż twojego pojazdu stanie się procesem długim, ze względu na jego przygotowanie jak i oczekiwanie na potencjalnego nabywcę? Szukasz sposobu na szybką i bezpieczną sprzedaż pojazdu? Zgłoś się do nas – prowadzimy skup pojazdów na terenie Szydłowca i jego okolic. Skupujemy auta używane, sprawne technicznie jak i powypadkowe, uszkodzone, nie nadające się do jazdy. Wychodzimy z założenia, że każde auto ma swoją cenę, bez względu na wiek. Skontaktujemy się z tobą, przygotujemy wstępną wycenę pojazdu, umówimy się na szybkie oględziny a jeśli zdecydujesz się na sprzedaż zapewnimy jego transport. Zapłacimy gotówką od ręki i otrzymasz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta.

Kasacja i złomowanie pojazdów Szydłowiec

Twoje auto jest niezdolne do dalszego użytkowania, jest zużyte w takim stopniu, że nie nadaje się do naprawy czy remontu i zastanawiasz się co dalej zrobić? - pozbądź się na zawsze niepotrzebnego wraku i przekaż go na złom. Zadzwoń lub napisz do nas, a my zajmiemy się jego utylizacją. Działamy jako stacja demontażu pojazdów, prowadzimy legalną kasację i złomowanie pojazdów. Umówimy się na odbiór pojazdu i wydamy dokumenty niezbędne do jego wyrejestrowania, a gotówkę zapłacimy od ręki. Z nami masz pewność, że oddajesz auto na złom zgodnie z prawem.

SKUP AUT – Szydłowiec i okolice

Sprzedaj auto na złom lub do kasacji – krok po kroku.

Image

Zadzwoń do nas lub napisz

Posiadasz uszkodzony pojazd przeznaczony na sprzedaż bądź stare auto którego chcesz się pozbyć – zadzwoń do nas na numer telefonu 691-050-555, wyślij wiadomość na podany adres e-mail: kontakt@autoborowiecki.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. My przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę skupu pojazdu w Szydłowcu i okolicy z możliwością zapłaty gotówką od ręki.

Image

Wycena i skup auta - Szydłowiec, okolice

W celu wyceny auta przygotuj podstawowe informacje o aucie, takie jak marka, model, rocznik, przebieg i stan techniczny. Nasz specjalista oszacuje wstępną wartość pojazdu, a jeśli oferta skupu będzie satysfakcjonująca, możemy umówić się na wizytę w celu oględzin i określenia jego dokładnej wartości. W celu dokonania transakcji przygotujemy umowę kupna-sprzedaży, a za pojazd zapłacimy gotówką. Oferujemy swoje usługi na terenie miasta Szydłowiec i okolic Szydłowca.

Image

Dokumentacja

Przy skupie auta nasi specjaliści przygotują dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta: umowę kupna-sprzedaży bądź zaświadczenie o demontażu pojazdu. Działamy w sposób legalny, posiadamy odpowiednie pozwolenia do wystawienia zaświadczeń o demontażu pojazdu.

Image

Skup aut Szydłowiec - Dojazd

Skup i kasacja pojazdów – obszar działania

Skup aut Szydłowiec - Kontakt

Autoborowiecki to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w auto kasacji, złomowaniu pojazdów, holowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Oferujemy takie usługi jak: auto złom, skup aut, pojazdów, kasacja pojazdów, autoholowanie, demontaż samochodów, pojazdów, skup maszyn rolniczych. Usługi świadczymy w regionie mazowieckim, głównie na terenie miast:

Szydłowiec, Białobrzegi, Przysucha, Radom, Nowe Miasto nad Pilicą, Orońsko, Przytyk, Potworów, Opoczno i okolice. Zapraszamy. Jeśli chcesz oddać nam auto na skup, wycenimy, przyjedziemy odbierzemy za gotówkę i przeprowadzimy profesjonalny demontaż pojazdu. Napisz lub zadzwoń do nas.