Opoczno

Skup Aut Opoczno

Skup pojazdów Opoczno

Posiadasz używane auto z porysowanym lakierem, niesprawnymi częściami, powypadkowe, uszkodzone, w dobrym lub złym stanie technicznych i chcesz go sprzedać? Oddaj auto do skupu, by szybko i sprawie sprzedać swoje auto, na atrakcyjnych warunkach i z gwarancją załatwienia wszelkich formalności niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Każdy samochód ma swoją wartość. Zgłoś do nas potrzebę sprzedaży auta, a my zajmiemy się jego wyceną, przeprowadzimy szybkie oględziny. Decydując się na zawarcie umowy, umówimy się na transport auta ze wskazanego miejsca i zapłatę gotówki od ręki.

Kasacja i złomowanie pojazdów Opoczno

Posiadasz pojazd nienadający się do naprawy, bądź jego naprawa jest najzwyczajniej nieopłacalna i chcesz się jego pozbyć w Opocznie lub jego okolicach – skorzystaj z usługi kasacji i złomowania pojazdu. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się złomowaniem pojazdów. Jeśli nie chcesz ponosić koszów ubezpieczenia OC, twoje auto jest po prostu wrakiem, a znalezienie nabywcy jest niemożliwe skontaktuj się z nami. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami, odbierzemy auto, przeprowadzimy proces złomowania i zapewnimy gotówkę od ręki. Działamy w sposób legalny, jako stacja demontażu pojazdów posiadamy odpowiednie pozwolenia do wystawienia zaświadczeń o demontażu pojazdu. Dzięki temu masz pewność, że oddajesz auto na złom zgodnie z prawem.

SKUP AUT – Opoczno i okolice

Sprzedaj auto na złom lub do kasacji – krok po kroku.

Image

Zadzwoń do nas lub napisz

Posiadasz uszkodzony pojazd przeznaczony na sprzedaż bądź stare auto którego chcesz się pozbyć – zadzwoń do nas na numer telefonu 691-050-555, wyślij wiadomość na podany adres e-mail: kontakt@autoborowiecki.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. My przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę skupu pojazdu w Opocznie i okolicy z możliwością zapłaty gotówką od ręki.

Image

Wycena i skup auta - Opoczno, okolice

W celu wyceny auta przygotuj podstawowe informacje o aucie, takie jak marka, model, rocznik, przebieg i stan techniczny. Nasz specjalista oszacuje wstępną wartość pojazdu, a jeśli oferta skupu będzie satysfakcjonująca, możemy umówić się na wizytę w celu oględzin i określenia jego dokładnej wartości. W celu dokonania transakcji przygotujemy umowę kupna-sprzedaży, a za pojazd zapłacimy gotówką. Oferujemy swoje usługi na terenie miasta Radom i okolice Radomia.

Image

Dokumentacja

Przy skupie auta nasi specjaliści przygotują dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta: umowę kupna-sprzedaży bądź zaświadczenie o demontażu pojazdu. Działamy w sposób legalny, posiadamy odpowiednie pozwolenia do wystawienia zaświadczeń o demontażu pojazdu.

Image

Skup aut Opoczno - Dojazd

Skup i kasacja pojazdów – obszar działania

Skup aut Opoczno - Kontakt

Autoborowiecki to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w auto kasacji, złomowaniu pojazdów, holowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Oferujemy takie usługi jak: auto złom, skup aut, pojazdów, kasacja pojazdów, autoholowanie, demontaż samochodów, pojazdów, skup maszyn rolniczych. Usługi świadczymy w regionie mazowieckim, głównie na terenie miast:

Opoczno, Przysucha, Radom, Nowe Miasto nad Pilicą, Orońsko, Przytyk, Potworów i okolice. Zapraszamy. Jeśli chcesz oddać nam auto na skup, wycenimy, przyjedziemy odbierzemy za gotówkę i przeprowadzimy profesjonalny demontaż pojazdu. Napisz lub zadzwoń do nas.