Przytyk

Skup Aut Przytyk

Skup pojazdów Przytyk

Skup pojazdów Przytyk to doskonałe miejsce na sprzedaż swojego auta. Nie musisz się martwić, że auto jest stare i niesprawne technicznie. Niezależnie od wieku pojazdu odkupujemy pojazdy bezwypadkowe i w pełni sprawne, jak również uszkodzone, powypadkowe i rozbite. Brak ważnego przeglądu czy polisy nie jest przeszkodą dla zawarcia transakcji. Skontaktuj się z nami a my przygotujemy wycenę pojazdu. Jeśli auto nie nadaje się do jazdy, odbierzemy go ze wskazanego miejsca. Przy finalizacji umowy wypłacamy gotówkę od ręki i wystawiamy dokumenty konieczne do wyrejestrowania pojazdu.

Kasacja i złomowanie pojazdów Przytyk

W przypadku pojazdów o niskiej wartości, pojazdów uszkodzonych, dla których naprawa jest nieopłacalna i uzyskanie przeglądu technicznego jest niemożliwe jedynym opłacalnym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usługi kasacji i złomowania pojazdów. Nawet jeśli pojazd będzie nieużywany, a nadal będzie zarejestrowany, będziesz musiał płacić za ubezpieczenie OC, co generuje koszty. A bez zaświadczenia o złomowaniu pojazdu jego wyrejestrowanie nie będzie możliwe. Jeśli chcesz pozbyć się auta wybierz nasz auto złom, a my zapewnimy transport niesprawnego pojazdu, legalne złomowanie pojazdu oraz gotówkę od ręki. Wystawimy zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, które będzie niezbędne przy wyrejestrowaniu pojazdu. Nasze usługi świadczymy na terenie Przytyka i jego okolicy.

SKUP AUT – Przytyk i okolice

Sprzedaj auto na złom lub do kasacji – krok po kroku.

Image

Zadzwoń do nas lub napisz

Posiadasz uszkodzony pojazd przeznaczony na sprzedaż bądź stare auto którego chcesz się pozbyć – zadzwoń do nas na numer telefonu 691-050-555, wyślij wiadomość na podany adres e-mail: kontakt@autoborowiecki.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. My przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę skupu pojazdu w Przytyku, okolicy z możliwością zapłaty gotówką od ręki.

Image

Wycena i skup auta - Przytyk, okolice

W celu wyceny auta przygotuj podstawowe informacje o aucie, takie jak marka, model, rocznik, przebieg i stan techniczny. Nasz specjalista oszacuje wstępną wartość pojazdu, a jeśli oferta skupu będzie satysfakcjonująca, możemy umówić się na wizytę w celu oględzin i określenia jego dokładnej wartości. W celu dokonania transakcji przygotujemy umowę kupna-sprzedaży, a za pojazd zapłacimy gotówką. Oferujemy swoje usługi na terenie miasta Przytyk i okolice Przytyka.

Image

Dokumentacja

Przy skupie auta nasi specjaliści przygotują dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta: umowę kupna-sprzedaży bądź zaświadczenie o demontażu pojazdu. Działamy w sposób legalny, posiadamy odpowiednie pozwolenia do wystawienia zaświadczeń o demontażu pojazdu.

Image

Skup aut Przytyk - Dojazd

Skup i kasacja pojazdów – obszar działania

Skup aut Przytyk - Kontakt

Autoborowiecki to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w auto kasacji, złomowaniu pojazdów, holowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Oferujemy takie usługi jak: auto złom, skup aut, pojazdów, kasacja pojazdów, autoholowanie, demontaż samochodów, pojazdów, skup maszyn rolniczych. Usługi świadczymy w regionie mazowieckim, głównie na terenie miast:

Przytyk, Przysucha, Radom, Nowe Miasto nad Pilicą, Orońsko, Potworów, Opoczno i okolice. Zapraszamy. Jeśli chcesz oddać nam auto na skup, wycenimy, przyjedziemy odbierzemy za gotówkę i przeprowadzimy profesjonalny demontaż pojazdu. Napisz lub zadzwoń do nas.